" /> Başlığım sayfa içeriği Türkiye’nin ilk Sosyal Medya Paylaşım Yazılımı Postanom – IQ Magazin

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Türkiye’nin ilk Sosyal Medya Paylaşım Yazılımı Postanom

Türkiye’nin ilk Sosyal Medya Paylaşım Yazılımı Postanom

Türk yazılımcıların geliştirdiği Türkiye’nin ilk ve en yeni sosyal medya paylaşım yazılımı Postanom test aşamasını hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra hizmete açıldı. Postanom yerli marka olup  özel yazılımı ile Türkiye’de en popüler ve yoğun kullanımı olan başta Facebook, Linkedin, Google +, Twitter ve Instagram gibi  kişisel ve ticari hesapların yönetimini sağlayacaktır.

Postanom paylaşımlarınızın toplu gönderimi ve gönderim zamanının planlanmasını sağlamaktadır. Birçok sosyal medya hesabını tek bir noktadan kolay ve pratik kullanımının çözümünü sunmaktadır.

Postanom Zamanlayıcı sayesinde istenen fotoğraf, video, yazı ve link’i istenen platformda paylaşmanıza yardımcı olan aslında profesyonel hazırlanmış bir yardımcı programdır.

Postanom ile hesap sahipleri tüm sosyal medya hesaplarını tek bir noktaya toplayarak  planlayabilir.

Sosyal Medya Paylaşım Yazılımı

Postanom kullanımının faydaları ;

Tek noktadan çoklu yönetim : Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir bulut yazılım ile kontrol etmenizi sağlar . Kişisel sayfalarınızın veya Kurumsal Firmanızın sosyal medya hesaplarını tek noktadan kolay ve hızlı bir şekilde planlarsınız.

Planlama özelliği : Postanom yazılımı ile sosyal medya paylaşımlarınızı istenen takvim gününe ve saat dilimine ekleyebilirsiniz.

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) : SEO, web sitesi trafiğini artırmak için kullanabileceğiniz çeşitli teknikler ve stratejiler içerir. Arama motorlarından gelen trafik, organik olarak da bilinmektedir. Ziyaretçiler, sunduğunuz şeyleri aktif olarak aramakta ve daha sık dönüşüm yapma eğilimindedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?