" /> Başlığım sayfa içeriği Fi Dizisi 2.Sezon 2.Bölüm – IQ Magazin

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Fi Dizisi 2.Sezon 2.Bölüm

Fi Dizisi 2.Sezon 2.Bölüm

Fi yeni sezon 2. Bölüm izleyici karşısına çıkıyor. Fi Çi 2. Yeni bölüm yeni bölüm 16 Kasım Perşembe saat 21.00’da . Popüler dizi Fi yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyordu. A  Fi oyuncuları arasına yeni bir isim katıldı. Dizide yeni bölümde  Nehir Erdoğan var. Çok yakında yeni bölümlerde sık sık görebiliriz.

 Fi Çi yeni sezon 1. bölüm izleyici karşısına çıktı ve tam not aldı. Peki Fi Çi 2.bölüm saat kaçta 2. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları araştırılıyor. Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Büşra Develi gibi isimlerin bulunduğu diziye yeni bir isim dahil oldu.Bu isim Nehir ERDOĞAN    Bilindiği üzere Fi dizisi televizyondan yayınlanmıyor. İnternet üzerinden izlenecek olan Fi dizisi Puhu TV’den yayın hayatında devam ediyor. Fi dizisi konusu ise Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Geçmişini unutmaya çalışan , normal bir hayatı olan Can Manay (Ozan Güven), Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk yaşar . Artık Duru’nun hayatını gizli izlemeye başlar. Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır. Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.Yeni sezonda aralarına Can MANAY girer , tutukulu gibi görülen bir başlangıç olur fakat zamanla tutku korkuya dönüşür . Deniz ise yeni bir sayfa açmak için İstanbul’u terk eder. Gezgin olarak yolu Roma ya düşer . Roma da farklı bir yaşam Denizi bekliyor.

 

Fi Çi SAAT KAÇTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fi 2. sezon 2. bölüm 16 Kasım Perşembe saat 21.00’da yayınlanacak.

Fİ 2. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANIR?

Fi 2. sezon 2. bölüm 16 Kasım Perşembe saat 21.00’da yayınlanacak.

Çİ OYUNCU KADROSUNDA YENİ İSİM

Yeni isim Nehir ERDOĞAN .Roma’da bir kafe çalışanı olan Nehir Erdoğan’ın Deniz ile sevgili olup olmayacağı merak konusu.

Fİ DİZİSİ NASIL İZLENİR?

Fi dizisi televizyondan yayınlanmıyor. İnternet üzerinden izlenecek olan Fi dizisi Puhu TV‘den yayın hayatında devam ediyor.

Fİ 12. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

12. Sezon finalinde Eti herkesten sakladığı yatalak babasının yanına gider, ölüm döşeğinde olan babasını kendi elleriyle öldürür. Bunu neden yaptığı ise henüz bilinmemektedir. Can Manay anlık bir karar  ile evini satma kararı alarak ortadan çekilme kararı alır. Kanaldan istifa eder bütün ekibinin işine son veren Can Manay, herkese büyük bir şok yaşatmıştır. Bunu kabullenemeyen Bilge ise Can Manay’ın yanına gitmeye karar verir ve ona ulaşır. Can Manay’a yardımcı olmak istediğini kabul ettiren Bilge, diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Duru ise Deniz ile çalkantılı dönemden geçmeye devam eder. Yıl sonu dans gösterisinde baş dansçı olan Duru (Serenay Sarıkaya) ise ateşle oynamaktadır. Ceren ile arasındaki Can Manay krizi patlak verdikten sonra dans okulundaki herkesle arası açılmıştır.

Fotoğraf : Nehir Erdoğan

Deniz gerçekleri öğrendikten sonra sanat okulunda olmayacağını açıklar. Bunu öğrenen dans okulu öğrencileri Duru’ya cephe alır. Özge Egeli ise Sadık Murat Kolhan ile ilginç bir ilişkiye doğru yol almak üzeredir. Sadık Murat Kolhan’ı yaralayan Özge Egeli Furkan’ın ölümünü unutmamıştır. Cep telefonu mesajlarına sesli mesajları dinlerken büyük bir şok yaşayan Özge Egeli Furkan’ın ölmeden önce arayıp verdiği sırrı öğrenince Sadık Murat Kolhan hakkındaki bütün düşünceleri bir anda yıkılır.

Ve yıl sonu dans gösterisi günü gelip çatar.Duru baş dansçıdır. Can Manay’a yardım etmek için yola koyulan Bilge dans gösterisine gelir ve Duru’ya Can Manay’dan bir hediye getirir: Kırmızı tüy… Deniz tüm dans ekibinden özür dilememesi halinde kendisinin dansta yer alamayacağını söylemesi sonrası ret cevabı alır. Bunun üzerine Deniz Ceren’i baş dansçı yapar. Duru ise sinir krizi geçirerek Deniz’i ısırır. İlginç olayların yaşandığı sahnelerde 12. bölümün final sahnesi ise izleyiciyi şaşırtacak türden… Duru yaşananlar sonrası kendisini Can Manay’ın kollarına bırakır ve geri dönüşü olmayan bir yola kendini atmıştır..

Fİ DİZİSİ KONUSU

Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Normal bir hayatı olan Can Manay, Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar. Artık Duru’nun hayatını uzaktan izlemeye başlar.

Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır. Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.

Fi Dizisinin Kadrosu

DURU  (Serenay Sarıkaya)

1991 yılında Ankara’da doğan güzel oyuncu 25 yaşındadır. İlk olarak 15 yaşında Plajda isimli bir filmde rol aldu ve 2006’da güzellik yarışmasında ödül aldı. Sinan Çetin tarafından keşfedilen Serenay SArıkaya Sinan Çetin’in bir çok yapımında kariyerinin başında yer aldı. Sonrasında ise Adanalı dizisinde rol alarak tanındı. 2010 Türkiye güzellik yarışmasında ikinci olan Serenay SARIKAYA güzelliğinin yanında oyunculuğu ile de göz doldurunca Lale Devri ve Medcezir dizilerinde başrol oynamayı başardı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖZGE (Berrak Tüzünataç)

1984 yılında Yalova’da doğan güzel oyuncu Berrak TÜZÜNATAÇ 32 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İlk olarak Yılmaz ERDOĞAN tarafından keşfedilmiş ve organize işler dizisinde rol verilmiştir. Çok beğenilen güzel oyuncu son olarak Filinta ve Bu Kalp Seni Unutur mu gibi dizilerde başrol oynamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deniz (Mehmet Günsür)

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet GÜNSUR Tatar bir ailenin çocuğudur. Babası bir kuantum fizikçisidir. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezonun oyuncu kadrosuna katıldığını sizlere duyurmuştuk. İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aşk Tesadüfleri Sever ve Unutursam Fısılda gibi filmlerde rol almıştır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Can MANAY ( OZAN GÜVEN )

1975 yılında Almanya’da doğan Ozan Güven 41 yaşındadır. Cem Yılmaz’a yakınlığı ve berber rol aldığı sinema filmleri ile tanınır. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü mezunudur. Yönetmen Türkan Derya ile evlendi Son olarak Muhteşem Yüzyıl Damat Rüstem Paşa rolü ile izledik onu. 1 erkek çocuk babası

 

 

Yeni katılan oyuncu Nehir ERDOĞAN  

Nehir Erdoğan

16 Haziran 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalı olan ünlü oyuncu sinema ve dizi oyuncusudur. İzmir Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro sahnesi ile tanışma fırsatı bulan oyuncu üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı.Eğitimine devam eden Nehir Erdoğan Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümü okumaya devam etti. Nehir Erdoğan’ın boyu 1.74 cm, kilosu ise 51 kilodur. Gözleri ve saçları kahverengi olan ünlü oyuncunun burcu ikizlerdir. Nehir Erdoğan 2014 yılında yönetmen Ahmet Sesigürgil ile dünya evine girdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?